Patentēta piegādes sistēma

Beauté Pacifique patentētā piegādes sistēma ir zinātniski pierādījumi Dānijas Marselisborgas klīnikas Dermatoloģijas nodaļas veiktajos zinātniskos eksperimentos. Ar šo unikālo sistēmu tādas sastāvdaļas kā A-vitamīns, Vitamīni E, C un D, ​​kā arī citas aktīvās sastāvdaļas var tālāk dziļi struktūras dermā, kur veic ādas uzlabošanu un ādas atjaunošanu.

Metamorfiskais krēms

Kā vienīgais no sev līdzīgajiem, A-vitamīna krēms “Crème Métamorphique” ir spējīgs izkļūt caur ādas barjeru un nonākt ādas dziļākajos slāņos. Neatkarīga medicīniska pētījuma mahdollisuus Marselisborgas klīnikas dermatoloģijas nodaļā tika veikts eksperiments, kuru vadīja Profesors Peters Bjerrings. Pētījums pierādīja, ka  “Crème Métamorphique”, jau pēc 5 dienu lietošanas, spēj stiprināt ādas šķiedru struktūras elastību.

Novecošanās sekas tiek samazinātas līdz pat tam, ka rezultāts ir redzams gan ar neapbruņotu aci, gan arī ar unikālo DermaScan ultraskaņas aparatūru. DermaScan spēj noteikt ādas strukturālās izmaiņas līdz pat tās dziļākajiem slāņiem, parādot ādas šķiedru blīvumu (kur nosaka kolagēni) un iegūto informāciju saglabājot sistēmā. Kopjot ādu ar Beauté Pacifique krēmiem tiek atjaunota ādas struktūra un tādas ādas īpašības kā stingrība, biezums, gludums un elastīgums.

DermaScan Ultraskaņas aparatūra

Beauté Pacifique DermaScan aparatūra padara mūsu konceptu par ļoti īpašu, jo izmantojot šo augstāko tehnoloģiju mēs spējam uzrādīt Beauté Pacifique produkcijas formulu unikālo pietiek ar savu klientu pašu ādu. Ar DermaScan ultraskaņas aparatūru mēs varam fiksēt klientu ādas stāvokli līdz pat dziļākajam zemādas līmeņiem, tādejādi nosaka ādas patieso stāvokli, struktūru, blīvumu un bojājumu ādas dziļākajos līmeņos. Veicot atkārtotu skanēšanu mēs spējam pierādīt mūsu līdzekļu unikālo vielu un ādas struktūras būtības uzlabojumus.

Tehnoloģija

Šī unikālā metode ar Medical Ultrasound DermaScan Machine ir fantastisks veids, kas ikvienam, kuram rūp savas ādas veselība, ļauj noteikt ādas stāvokli līdz pat ādas visdziļākajiem slāņiem. Izmantojot šo metodi, ātri un ērti var katram piemērot individuālu un ārstēšanas klienta ārstēšanu, kā arī palīdz precīzāk noteikt ādas stāvokļa uzlabošanai piemērotāko ādas kopšanas un atjaunošanas līdzekļus.

Derma Scan tehnoloģija

DermaScan ir unikāla, patentēta ultraskaņas diagnostikas ierīce, kas ļauj speciālistam analizēt jūsu ādas apskatot ādas stāvokli un uzbūvi tās dziļākajos līmeņos. Iegūtie attēli tiek izmantoti, lai analizētu ādas struktūru un izmaiņas pēc ādas atjaunojošas kosmētikas tās lietošanas.

DermaScan Ultraskaņu ādas diagnostika sniedz augstas kvalitātes attēlu, pateicoties augstas frekvences ultraskaņai. Ierīce uzņem un pilnībā analizē augstas iztspējas ādas ultraskaņas attēlus. Diagnostikas ierīce ir ērta lietošanā un tā pieļaujamā dažāda veida darbības ar iegūtajiem attēliem, tos var saglabāt, dzēst, analizēt un eksportēt dažādos formātos kā arī izdrukāt.

Ultrskaņu zondes un devēji pastiprināti ar labāku attēlu analizēšanas programmu padara DermaScan par universālu un plašu koncepciju, kam līdzīgs nav pieejams tirgū. Tas veic 2D attēlus ar 3D konfigurāciju, kas nodrošina augstas izšķirtspējas ādas attēlus reālajā laikā.

DermaScan nosaka ādas izmaiņas no ādas virsmas (epiderma) līdz tās dziļākajām slāņiem (derma), parādot dermālu šķiedras blīvumu un kolagēna koncentrāciju.

Krāsas norāda elastīgo šķiedru struktūras blīvumu ādā. Spilgt krāsas norāda veselīgos punktus, tumšākas zonas identificē saules nodarīto kaitējumu un elastīgo šķiedru struktūras zudumu.