Šī unikālā metode ar Medical Ultrasound DermaScan Machine ir fantastisks veids, kas ikvienam, kuram rūp savas ādas veselība, ļauj noteikt ādas stāvokli līdz pat ādas visdziļākajiem slāņiem. Izmantojot šo metodi, ātri un ērti var katram klientam piemērot individuālu un efektīvu ārstēšanu kā arī palīdz precīzāk noteikt ādas stāvokļa uzlabošanai piemērotākos ādas kopšanas un atjaunošanas līdzekļus.

Derma Scan tehnoloģija

DermaScan ir unikāla, patentēta ultraskaņas diagnostikas ierīce, kas ļauj speciālistam analizēt jūsu ādu apskatot ādas stāvokli un uzbūvi tās dziļākajos līmeņos. Iegūtie attēli tiek izmantoti, lai analizētu ādas struktūru un tās izmaiņas pēc ādu atjaunojošas kosmētikas lietošanas.

DermaScan Ultraskaņu ādas diagnostika sniedz augstas kvalitātes precīzu attēlu, pateicoties augstas frekvences ultraskaņai. Ierīce uzņem un pilnībā analizē augstas izšķirtspējas ādas ultraskaņas attēlus. Diagnostikas ierīce ir ērta lietošanā un tā pieļauj dažāda veida darbības ar iegūtajiem attēliem, tos var saglabāt, dzēst, analizēt un eksportēt dažādos formātos kā arī izdrukāt.

Ultrskaņu zondes un devēji pastiprināti ar unikālu attēlu analizēšanas programmu padara DermaScan par univerālu un visaptverošu konceptu, kam līdzīgs tirgū nav pieejams. Tas veic 2D attēlus ar 3D konfigurāciju, kas nodrošina augstas izšķirtspējas ādas attēlus reālajā laikā.

DermaScan nosaka ādas izmaiņas no ādas virsmas (epiderma) līdz tās dziļākajiem slāņiem (derma), parādot dermālu šķiedras blīvumu un kolagēna koncentrāciju.

Krāsas norāda elastīgo šķiedru struktūras blīvumu ādā. Spilgtākās krāsas norāda veselīgos punktus, savukārt tumšākas zonas identificē saules nodarīto kaitējumu un elastīgo šķiedru struktūras zudumu.